Kontakt

Eesti Biogaas OÜ
Aadress: Liivalaia 9, 10118 Tallinn
REG NR: 14754903

Kas teie kodukohas liikleb rohegaasil töötavaid sõidukeid? Ehk olete järgmine omavalitsus, kes otsustab panustada rohepöördesse läbi kodumaise mootorikütuse kasutuselevõtu? Või olete tegev põllumajanduses ja tunnete huvi, kuidas panna raha teenima tonnide viisi tekkivat sõnnikut? Helistage või kirjutage ja räägime kõigest lähemalt!

  Kristjan Stroom

  Rohegaas ja selle valmistamine on minu kirg olnud juba aastaid. Pärast Keskkonnatehnoloogia eriala lõpetamist (BSc) Tartu Ülikoolis omandasin cum laude magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikooli ja Tartu Ülikooli ühises õppekavas Materjalid ja protsessid jätkusuutlikus energeetikas (MSc).

  Ott Nool

  Lugupidamisest keskkonna vastu on minu ülesanne koguda kokku biolagunev kõrvalsaadus. Seeläbi vähendades ökoloogilist jalajälge ning maksimeerides meie biogaasijaamade toodangut. Rohegaasi tootmise seisukohast võib olukord vabalt olla sitt, sest meie jaoks on see tuleviku väetis.

  Gunnar Pallas

  Tegelen Eesti Biogaasis ennekõike tulevikku vaatavate teemadega. Võta ühendust kui sul on huvi arutada oma ettevõtte kõrvale biogaasijaama rajamisest või kaardistada võimalusi koostöö tegemiseks, mis jäävad väljapoole igapäevasest biogaasijaama majandamisest, toorme tarnimisest, digestaadi hankimisest ning logistikast.

  Kirjuta